VÝROBA POTISKŮ SMOKE

Hlavní stránka / VÝROBA POTISKŮ SMOKE

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA REKLAMNÍCH POTISKŮ

Naše výroba disponuje několika technologiemi potisku. Každá technologie výroby má svá specifika. V naší výrobě jsme schopni potisknout nejen náročnější motivy, ale i uskutečnit potisk na rozličné druhy materiálů a také velké i malé počty za velmi výhodnou cenu.

výroba textilu Výroba textilu s potiskem

Přímý potisk textilu - Sítotisk

Přímý potisk sítotiskem je kvalitním a trvanlivým potiskem textilu a přidružených textilních výrobků. Využíváme různé druhy barev dle požadavků klienta a nabízíme veškeré dostupné metody přímého potisku reklamního textilu. Pomocí sítotisku natiskneme jakýkoliv motiv nebo logo na vyrobené tričko, mikinu, polokošili, bundu, sukně apod.

Sítotisk doporučujeme v případě, že chcete potisknout větší množství textilu. Vyžaduje totiž poměrně náročnou přípravu, což se promítá do celkových výrobních nákladů. U síta očekávejte vysokou kvalitu a trvanlivost tisku, stálost barev, možnost určit si přesné barevné odstíny (Pantone Matching System) a bezproblémový tisk mnohobarevných motivů i na tmavý podklad. Sítotisk je ideální na veškeré savé materiály.

Podklady pro sítotisk: data je potřeba dodat v tiskových datech (křivkách) ve formátu ai, eps, cdr nebo tiskové pdf.

PROCES VÝROBY POMOCÍ SÍTOTISKU

 

  

Transferový tisk textilu

Transferový tisk čili řezaná plotterová grafika je ideální na výrobu menších počtů od několika do 100 kusů. Jedná se o technologii s jedinečnými vlastnostmi – trvanlivost, stálobarevnost a nesmyvatelnost potisku. Pro tranfesový tisk textilu vybíráme speciální fólie, které nabízí širokou škálu barev. Na plotteru vyřežeme požadované logo či obrázek a následně jej zažehlíme v termolisu při teplotě 150°C a za určitého tlaku. Transferový potisk je cenově výhodný a využívaný na malé počty od několika do 100 kusů reklamního textilu. Cena transferového tisku se určuje počtem barev, velikostí a složitostí.

Podklady pro transferový tisk: data je potřeba dodat v tiskových datech (křivkách) ve formátu ai, eps, cdr nebo tiskové pdf.

 

Sublimace na textil

Sublimační tisk na textil je využíván celou řadu let ve velkém textilním průmyslu. Díky sublimaci lze vyrábět motivy ve fotografické kvalitě, bez nutnosti použití rastrů. V sublimaci textilu používáme inovativní postupy, kterými můžeme nabídnout našim klientům sublimaci na textil v široké škále možných reklamních trendů.

Sublimace je skvělou metodou potisku na umělé textilie, která Vám nabídne jedinečnou sytost a kvalitu barev. Kvalita sublimačního potisku je nadstandardní a vydrží navždy. Jelikož sublimaci provádíme na digitálním stroji, tak je zaručena i maximální detailnost složitých potisků CMYK. Na umělé materiály, ze kterých především vyrábíme reklamní dresy, vlajky, keyholdery a další, je tak možné přenést jakýkoliv barevný design a to už od jednoho kusu, bez složitých tiskových příprav. Materiál je obarven tak, že barva je sublimací navždy vpita do textilie, není cítit na omak a materiál je vzdušný. Obecně lze sublimační technologii pro potisk použít na následující materiály: polyester, polyamid, polyakrylát a triacetát.

 

Výšivka

Pomocí strojní výšivky umístíme Vaše logo / motiv na textil s dlouholetou zárukou trvanlivosti. Výšivky na textil vyrobíme rychle za rozumné ceny. Výšivky jsou vyráběné na českých strojích ve vysoké kvalitě se smyslem pro nejjemnější detaily provedení.

výšivka na textil textilní výšivky

Tamponový tisk (2D a 3D předměty)

Tampónový tisk je nepřímá metoda tisku z hloubky, při které se pomocí speciálního barevníku plní fotochemicky vyleptaná tisková forma. Naplněná forma se setře ocelovou těrkou, která je součástí barevníku tak, aby barva zůstala pouze na vyleptaných místech. Tato barva se poté nabere na tampon ze silikonového kaučuku, kterým se přenese na potiskovaný předmět.

Technologie tampónového tisku je vyjímečná tím, že jí lze potisknout i nerovné a různě oblé plochy. Plasticita tampónu, dokáže vyplnit i strukturovaný povrch. Tisk zachová dostatečnou čitelnost textů a grafických prvků.
Nabízime tampónový potisk:

  • plastových předmětů (tužky, zapalovače, otvíráky, plsatové karty...),
  • porcelánu, skla a keramiky (hrnky, misky, sklenice, půllitry, talíře...)
  • papíru, kartonů ( tvarovaná PF, papírové tašky, diáře, zápisníky...)
  • kovů (USB flash disky, vizitkáře, klíčenky, kovové propisky...)

Tisk lze využít na mnohé další reklamní předměty, jako např. peněženky, ledvinky,spisovky, šanony, pouzdra na deštníky, pouzdra na hry, baťohy,sportovní tašky, golfové míčky a další...).

plastové karty - reklamní potisk karet potisk propisek - reklamní propisky

Napište nám

Jméno:
Příjmení*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:


Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

SMOKEFASHION výroba reklamního textilu 2013 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.