SLUNEČNÍKY S POTISKEM

Hlavní stránka / REKLAMNÍ SLUNEČNÍKY

REKLAMNÍ SLUNEČNÍKY

Vyrábíme kvalitní reklamní slunečníky s potiskem pro venkovní využití. Reklamní slunečníky zhotovujeme výhradně s potiskem potahů na zakázku. Dodáváme slunečníky zejména pro restaurace, penziony a hotely, kavárny a pivovary, všechny ty, kteří chtějí kvalitně prezentovat svou značku a design v exteriéru.

Na zakázku lze také zhotovit pouze samostatný nový potah s potiskem, ale je potřeba nám původní potah dodat. 

Pro výpočet ceny budeme od Vás potřebovat počet kusů a typ, základní představu o materiálu, provedení a velikost loga/nápisu a umístění. Pro samotnou výrobu jsou nezbytná tisková data v přímých pantone barvách a křivkách (logo či nápis ve formátu PSD, TIFF, EPS, AI, CDR nebo tiskové PDF) v měřítku 1:1, 72-150 DPI, CMYK. Nemáte li tisková data, je možnost využít služeb našeho grafického studia.

U slunečníků je nezbytná individuální kalkulace Kontaktujte nás

 

 

slunecnik slunecniky s potiskem REKLAMNI SLUNECNIKY  slunecník s  potiskem na zakázku

KLASICKÉ KRUHOVÉ SLUNEČNÍKY

Klasické kruhové slunečníky mají hliníkovou konstrukci. Systém otevírání může být kladkový, teleskopický nebo kličkový. Nabízíme výběr doplňků jako je osvětlení, odvod dešťové vody, podstavce a další.

slunecniky kruhove reklamni

KLASICKÉ HRANATÉ SLUNEČNÍKY

Hranaté reklamní slunečníky mají hliníkovou konstrukci. Systém otevírání může být kladkový, teleskopický nebo kličkový. Z doplňků nabízíme kovový podstavec připravený na použití betonových dlaždic.

PLÁŽOVÉ SLUNEČNÍKY

Plážové slunečníky mají ocelovou konstrukci a distanční tyč. Systém otevírání může být kladkový, teleskopický nebo kličkový. Z doplňků nabízíme plastový podstavec plnitelný vodou nebo pískem, zášlapný kolík, obal pro nošení přes rameno.

plážové reklamní slunečníky

SLUNEČNÍKY V IMITACI DŘEVA

Slunečníky jsou vyrobeny z hliníku s povrchovou úpravou imitující dřevo. K dispozici jsou čtvercové i kulaté tvary. Nabízíme celopotisk od 1 kusu. Z doplňků nabízíme kovový podstavec připravený na použití betonových dlaždic.

slunečník hliníkový pivovary

 

Napište nám

Jméno:
Příjmení*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:


Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

SMOKEFASHION výroba reklamního textilu 2013 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.