Sublimace na textil

Sublimační potisk textilu

Sublimační tisk na textil je využíván celou řadu let ve velkém v textilním průmyslu. Díky sublimaci lze vyrábět motivy ve fotografické kvalitě, bez nutnosti použití rastrů. K sublimačnímu potisku textilu používáme inovativní postupy. Našim klientům nabízíme metodu sublimace na textil v široké škále nejnovějších reklamních trendů.

Sublimace je skvělou formou potisku zejména na umělé textilie. Nabízí totiž jedinečnou sytost a kvalitu barev. Trvanlivost sublimačního potisku je nadstandardní a vydrží navždy. Jelikož sublimaci provádíme na moderních digitálních strojích,  je zaručena i maximální detailnost složitých potisků CMYK. Na umělé materiály, ze kterých jsou vyráběny především reklamní dresy, vlajky, keyholdery a další, je tak možné přenést jakýkoliv barevný design a to už od jednoho kusu, bez složitých tiskových příprav. Materiál je obarven tak, že barva je sublimací navždy vpita do textilie, není cítit na omak a materiál je vzdušný. Obecně lze sublimační technologii pro potisk doporučit a použít na následující materiály: polyester, polyamid, polyakrylát a triacetát.

Výhody sublimačního tisku:

  • brilantní barvy UV odolnost
  • fotorealistický vzhled
  • mechanická odolnost
  • možnost malonákladové výroby ve špičkové kvalitě a za bezkonkurenční ceny
  • K sublimaci se využívají inkousty citlivé na teplotu, schopné přenosu na speciální papír.  Po zaschnutí motivu na přenosovém papíru se sublimační inkousty zahřátím v termolisu mění na plyn, který má schopnost spojovat se s polyesterovými, nebo akrylátovými povrchy různých materiálů. Touto metodou vyrobené motivy jsou extrémně odolné proti otěru, protože obraz není pouze na povrchu, ale obarví potiskovaný materiál do hloubky.

Napište nám

Jméno:
Příjmení*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:


Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

SMOKEFASHION výroba reklamního textilu 2013 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.