REKLAMNÍ ZNAČKOVÉ DEŠTNÍKY

Hlavní stránka / DEŠTNÍKY S POTISKEM

REKLAMNÍ DEŠTNÍKY S POTISKEM LOGA

Provádíme nesmyvatelný sítotiskový potisk na deštníky ve špičkové kvalitě provedení. Darujte Vašim klientům originální a praktický dárek. Značkové deštníky jsou také jedinečným PR prodejním zbožím, například pro kadeřnictví a kosmetická studia. Nabídněte Vašim klientům designové deštníky s logem Vaší firmy.


K nacenění potřebujeme tyto informace

  • typ deštníku
  • barva deštníku
  • na kolik polí se bude tisknout
  • barevnost potisku
  • počet kusů

Nejlépe nám zašlete logo k náhledu v tiskových datech - možnost potisku již od 20 ks.


 

 

    Celopotisk lze jen na holový LA17 a skládací LGF400  - umíme vyrobit

    v min. počtu 250 ks s termínem dodání do 12 týdnů

 


NAVŠTIVTE NÁŠ ON-LINE KATALOG DEŠTNÍKŮ A VYBERTE SI MODEL

 

 

   

VĚTRUODOLNÉ REKLAMNÍ DEŠTNÍKY

Větruodolné Storm deštníky na potisk se speciální větruodolnou konstrukcí jsou testovány ve větrném tunelu při rychlosti 80 km/hod. Deštníky mají poutko na zápěstí, manuální otvírání a pogumovanou rukojeť v barvě deštníku.

storm destniky kvalitni_reklamni potisk destniku

 

ECO REKLAMNÍ DEŠTNÍKY

Větruodolné EKO deštníky mají speciální průduchy v potahu. Potah je vyrobený z recyklovaných PET lahví. Deštníky mají lakovanou konstrukci ze skelných vláken a pogumovanou rukojeť anatomického tvaru.

ECO deštník

 

HOLOVÉ REKLAMNÍ DEŠTNÍKY

Holové deštníky na potisk dodáváme ve specifikaci: průměr od 93 do 115 cm, hmotnost od 240 gramů. Deštníky mají manuální nebo automatický systém otevírání. Deštníky jsou vyrobené v kombinacích materiálů: ocel, hliník nebo skelná vlákna (větruodolná – windproof). Deštníky potiskujeme kvalitním reklamním potiskem loga od 10 kusů.

reklamní deštník potisk

 

HRANATÉ REKLAMNÍ DEŠTNÍKY

Tyto reklamní deštníky mají atypický tvar. Deštníky mají namuální systém otvírání. Materiál konstrukce: ocel, hliník nebo skelná vlákna (větruodolná – windproof). Deštníky potiskujeme kvalitním nesmyvatelným reklamním potiskem od 10 kusů.

hranaté deštníky na potisk

GOLFOVÉ REKLAMNÍ DEŠTNÍKY

Kvalitní golfové deštníky s ochranou proti dešti a větru. Golfové deštníky dodáváme v průměru od 120 do 146 cm a hmotnosti od 280 gramů. Materiál konstrukce: ocel, hliník, skelná nebo uhlíková vlákna (větruodolná – windproof). Deštníky potiskujeme kvalitním nesmyvatelným reklamním potiskem od 10 kusů.

golfové deštníky

DUHOVÉ REKLAMNÍ DEŠTNÍKY

Duhové deštníky dodáváme ve specifikaci: průměr od 109 do 130 cm, hmotnost od 520 gramů. Deštníky mají manuální systém otevírání. Materiál konstrukce: ocel, hliník, skelná nebo uhlíková vlákna (větruodolná – windproof). Deštníky potiskujeme kvalitním nesmyvatelným reklamním potiskem od 10 kusů.

duhové deštníky

SKLÁDACÍ REKLAMNÍ DEŠTNÍKY

Skládací deštníky dodáváme ve specifikaci: délka od 16,5 cm ve složeném stavu, hmotnost od 146 gramů, průměr od 80 cm do 120 cm. DSystém - manuální nebo automatické otvírání a zavírání deštníku jedním tlačítkem (auto open&close). Materiál konstrukce: ocel, hliník nebo skelná vlákna (větruodolná – windproof). Deštníky potiskujeme kvalitním nesmyvatelným reklamním potiskem od 10 kusů. V řádu minimálně stovek kusů můžeme vyrobit také deštníky na zakázku.

skládací deštníky

DEŠTNÍKY V DÁRKOVÉ SADĚ

Elegantní dárek v dárkovém boxu. Všechny deštníky i boxy můžeme potisknout kvalitním nesmyvatelným reklamním potiskem Vašeho loga.

dárková sada deštník

REKLAMNÍ DEŠTNÍKY NA ZAKÁZKU

Celoplošný reklamní potisk jednoho panelu
Deštníky s celoplošným reklamním potiskem jednoho panelu dodáváme už od 3 týdnů. Minimum do výroby na potisk je 50 kusů.

potisk deštníku na zakázku

Jednodílný deštník
Deštník s nesešívaným potahem z jednoho kusu, ideální na celoplošný potisk, jeden model, jedna velikost, průměr cca 110 cm. Minimum do výroby na potisk je 50 kusů.

originální deštníky

WET LOOK
WET LOOK nazýváme úzce specializovanou technologii potisku loga na polyesterové potahy. V suchém stavu je jednobarevný deštník bez viditelné známky potisku loga na potahu. Po kontaktu s deštěm se na potahu objeví logo v tmavším odstínu barvy potahu deštníku. Tento efekt působí velice decentním dojmem.


Colormagic deštníky
Reklamní deštníky lze potisknout speciální dvousložkovou technologií. V suchém stavu deštníku bude Vaše logo pouze bílé a až po kontaktu s vodou se bílé logo zabarví do dané barvy. Tato technika umožňuje výrobu reklamního potisku od 250 ks vybraného typu deštníku. Nevýhodou je delší termín výroby cca 3 měsíce. Aplikaci COLORMAGIC je možno použít na jakýkoliv deštník z naší nabídky v našem katalogu.

Celoplošný reklamní potisk potahu deštníku
Deštníky můžeme potisknout také celoplošným plnobarevným potiskem. Možnost výroby vychází z Vašeho grafického návrhu a minimálního množství. Větší počty od 250 ks potiskujeme v Asii, malé počty 50 a více ks v naší české výrobě. Logo a grafiku lze natisknout na jakýkoliv z deštníků z naší nabídky. Termín dodání cca. 12. týdnů od objednání.

celoplošný potisk deštníků

PŘEHLED BAREV A POTAHŮ DEŠTNÍKŮ

Na následujícím obrázku naleznete možnosti a kombinace jednobarevných potahů. U všech typů deštníků naleznete v našem katalogu v kartách produktů dostupné barevnosti.

barevné deštníky na reklamní potisk


Barevné kombinace potahů deštníků
Barevné kombinace na následujícím obrázku jsou vyráběné na sklad, veškeré další barevné kombinace můžeme dodat na základě Vaší žádosti formou zakázkové výroby.

reklamní deštníky na potisk

 

Deštníky s potiskem

Napište nám

Jméno:
Příjmení*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:


Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

SMOKEFASHION výroba reklamního textilu 2013 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.