REKLAMNÍ DEŠTNÍKY NA ZAKÁZKU

Hlavní stránka / DEŠTNÍKY S POTISKEM / Deštníky na zakázku

    Celopotisk lze jen na holový LA17 a skládací LGF400 - umíme vyrobit

    v min. počtu 250 ks s termínem dodání do 12 týdnů

   

 


                            NAVŠTIVTE NÁŠ ON-LINE KATALOG  DEŠTNÍKŮ A VYBERTE SI MODEL


                              


 

Celoplošný reklamní potisk jednoho panelu
Deštníky s celoplošným reklamním potiskem jednoho panelu dodáváme už od 3 týdnů. Minimum do výroby na potisk je 250 kusů.

potisk deštníku na zakázku

Jednodílný deštník
Deštník s nesešívaným potahem z jednoho kusu, ideální na celoplošný potisk, jeden model, jedna velikost, průměr cca 110 cm. Minimum do výroby na potisk je od 250 kusů.

originální deštníky

WET LOOK
WET LOOK nazýváme úzce specializovanou technologii potisku loga na polyesterové potahy. V suchém stavu je jednobarevný deštník bez viditelné známky potisku loga na potahu. Po kontaktu s deštěm se na potahu objeví logo v tmavším odstínu barvy potahu deštníku. Tento efekt působí velice decentním dojmem.


Colormagic deštníky
Reklamní deštníky lze potisknout speciální dvousložkovou technologií. V suchém stavu deštníku bude Vaše logo pouze bílé a až po kontaktu s vodou se bílé logo zabarví do dané barvy. Tato technika umožňuje výrobu reklamního potisku od 250 ks vybraného typu deštníku. Nevýhodou je delší termín výroby cca 3 měsíce. Aplikaci COLORMAGIC je možno použít na jakýkoliv deštník z naší nabídky v našem katalogu.

Celoplošný reklamní potisk potahu deštníku
Deštníky můžeme potisknout také celoplošným plnobarevným potiskem. Možnost výroby vychází z Vašeho grafického návrhu a minimálního množství. Větší počty od 250 ks potiskujeme v Asii, malé počty 50 a více ks v naší české výrobě. Logo a grafiku lze natisknout na jakýkoliv z deštníků z naší nabídky. Termín dodání cca. 12. týdnů od objednání.

celoplošný potisk deštníků

PŘEHLED BAREV A POTAHŮ DEŠTNÍKŮ

Na následujícím obrázku naleznete možnosti a kombinace jednobarevných potahů. U všech typů deštníků naleznete v našem katalogu v kartách produktů dostupné barevnosti.

barevné deštníky na reklamní potisk


 

Barevné kombinace potahů deštníků
Barevné kombinace na následujícím obrázku jsou vyráběné na sklad, veškeré další barevné kombinace můžeme dodat na základě Vaší žádosti formou zakázkové výroby.

reklamní deštníky na potisk

 

Napište nám

Jméno:
Příjmení*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:


Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

SMOKEFASHION výroba reklamního textilu 2013 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.